Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Pizzeria Bella Armii Krajowej. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Paweł
28 maj 2026 o 18:12
Super prosciutto, polecam!
Rutkowski
17 maj 2026 o 17:43
pizza przyjechała szybko ale dostałem zamówienie butelki pepsi za którą zapłaciłem xD
Paweł
15 maj 2026 o 14:12
wszystko ok
Adam
3 kwi 2026 o 22:14
Szybko i smacznie
Марія
30 mar 2026 o 17:39
Surowa cebula, masakra nie zjadłam ani kawałka, myślałam że cebula będzie przygotowana w prawidłowy sposób nie polecam 42 złotych za produkt który nawet nie zjadłam pizza kebab się nazywa, a od kebab tam tylko nazwa
Adamiak
19 mar 2026 o 22:41
Bardzo dobra pizza i szybka dostawa