PIZZERIA BELLA ARMII KRAJOWEJ

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 448 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Pizzeria Bella Armii Krajowej. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

28 maj 2026 o 18:12 Super prosciutto, polecam!
17 maj 2026 o 17:43 pizza przyjechała szybko ale dostałem zamówienie butelki pepsi za którą zapłaciłem xD
15 maj 2026 o 14:12 wszystko ok
3 kwi 2026 o 22:14 Szybko i smacznie
30 mar 2026 o 17:39 Surowa cebula, masakra nie zjadłam ani kawałka, myślałam że cebula będzie przygotowana w prawidłowy sposób nie polecam 42 złotych za produkt który nawet nie zjadłam pizza kebab się nazywa, a od kebab tam tylko nazwa
19 mar 2026 o 22:41 Bardzo dobra pizza i szybka dostawa